Kampai! Integracja fandomu m&a – edycja walentynkowa [14.02.19]

Dokładnie 14 lutego w Exp Pubie w Szczecinie odbyła się trzecia edycja Kampai! Integracja fandomu m&a, tym razem z okazji Dnia Zakochanych. Zgodnie z tradycją w cenie biletu wstępu można było odebrać napój na barze. Nowym pomysłem organizacyjnym były numerowane identyfikatory dla uczestników. Dlaczego? Dowiecie się w dalszej części relacji. Pierwszych gości tradycyjnie witała Gabrietta w cosplayu walentynkowym, później na akredytacji mogliście spotkać Przemka, Maiikę, Grzegorza Tyliszczaka, Wisemana i Patryka Czaję. Tym razem impreza rozpoczęła się godzinę wcześniej, a uczestnicy mogli liczyć na pierwsze atrakcje już od godziny 17.00.

Pierwsi chętni mogli wziąć udział w Quizie muzycznym, prowadzonym przez Michała “Afgana” Rozmarynowskiego i Artura “Wisemana” Niewczasa. Oczywiście piosenki-zagadki pochodziły z romantycznych anime, a można było wśród nich rozpoznać openingi, endingi i ścieżki dźwiękowe z serii najnowszych, jak i dawniejszych.

Godzinę później Maria “Maiika” Zielska poprowadziła randkę w ciemno, opartą na zasadach “Whose Line Is It Anyway?”. Uczestnicy otrzymali koperty z opisami postaci, w które musieli się wcielić. Kto nie widział tego show, niech żałuje. Bawiący się fani wspięli się na wyżyny improwizacji, aby jak najlepiej oddać charakter odtwarzanego typu bohatera.

Następnie o 19.00 Patryk Czaja poprowadził Speed Dating, w którym wzięło udział zdecydowanie więcej panów niż pań, co nie przeszkodziło w zawiązaniu się nowych znajomości. Uczestnicy “szybkich randek” dowiedzieli się o sobie naprawdę ciekawych rzeczy.

Imprezę tradycyjnie zakończył Quiz stolikowy, poprowadzony przez Kamilę Zdziarską. Ponad trzydzieści jak zwykle arcy-trudnych pytań ukazało przegląd przez wszelakie anime z gatunku miłosnych, jakie udało się naszym klubowym twórcom znaleźć. Jednak poprzez współpracę drużynową gracze intensywnie prześcigali się w udzielaniu prawidłowych odpowiedzi. A jeśli nawet nie, to quiz stanowił świetną rozrywkę na zakończenie wydarzenia.

Klasycznie każdy mógł spróbować swoich sił w UltraStarze – tym razem uczestnicy mieli możliwość zaśpiewania tylko w duetach, a tytuły piosenek były oczywiście mocno walentynkowe.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się poczta walentynkowa, bez której świętowanie Dnia Zakochanych nie byłoby pełne. Jak się domyślacie, każdy w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu mógł napisać list do wybranej osoby z danym numerem na identyfikatorze. Nasi Klubowi “gońcy” roznosili przesyłki podczas trwania całej imprezy. Kto wie ile serc tym razem zabiło mocniej…

Wydarzenie odbyło się dzięki współpracy z Exp Pubem w Szczecinie.

Podziel się tym tekstem ze znajomymi!